Rokiškio r. turizmo apklausa


Gerb. Rokiškio rajono  Lankytojau,

Maloniai kviečiame dalyvauti Rokiškio rajono lankytojų apklausoje, kurią kartu su Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centru (toliau – Rokiškio TTAIKC) atlieka UAB „Eurointegracijos projektai“. Šio tyrimo tikslas – sužinoti Rokiškio rajono turizmo plėtros galimybes, išsiaiškinti turistų poreikius bei naujų turizmo paslaugų trūkumą.

Jūsų dalyvavimas šioje apklausoje, išsakyti lūkesčiai ir pageidavimai, padės tobulinti teikiamų paslaugų kokybę, gerinti klientų aptarnavimą. Ši apklausa yra anoniminė ir visi Jūsų pateikti atsakymai bus panaudoti tik statistinei analizei kartu su kitų apklaustųjų atsakymais.

Maloniai prašome Jūsų atsakyti į keletą klausimų. Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį atsakymą, arba įrašykite savo atsakymą taip kaip nurodyta anketos klausimuose.

Iš anksto dėkojame Jums už bendradarbiavimą ir skirtą laiką!

Jei turite klausimų ir pastebėjimų Jūs visada galite kreiptis į UAB „Eurointegracijos projektai“ adresu Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius arba el. paštu info@eip.lt.


Šioje apklausoje yra 27 klausimai.
  Apie privatumą
Ši apklausa yra anoniminė.
Apklausos įrašai neturės informacijos, pagal kurią Jus būtų galima identifikuoti, nebent pačioje apklausoje bus specialus klausimas. Jei Jūs atidarydamas apklausą panaudojote identifikuojančią žymą, galite būti užtikrintas, kad ši žyma nebus saugoma kartu su Jūsų atsakymais. Ji laikoma atskiroje duomenų bazėje ir bus naudojama tik nustatant ar Jūs baigėte (ar nebaigėte) atlikti apklausą. Identifikavimo žymos susiejimas su apklausos atsakymais yra neįmanomas.